Vítejte v Creative Webdesign. Osobitá GRAFIKA, senzační webové STRÁNKY a inteligentní E-SHOPY. Strategie, kreativita, vývoj a marketing. Vše co pomůže růstu Vaší firmy.

Penzion U Franty

Zkonstruovali jsme webové stránky pro rodinný penzion. Penzion U Franty se nachází v Přešticích u Plzně.

Pro stránky penzionu jsme nakódovali webovou šablonu a dodali grafický design. Administrace textové části webu a fotogalerie je zajištěna redakčním systémem Joomla!, pro jehož obsluhu jsme klientovi vytvořili instruktážní videonávod. Textový obsah jsme přeložili a vytvořili jazykové mutace webu., Rezervace pokoje je pomocí formuláře, který automaticky odešle e-mail objednateli i poskytovateli. Web penzionu jsme optimalizovali pro vyhledávače Seznam a Google, mimo jiné také na klíčovou frázi ubytování Přeštice. Na tuto frázi se web drží dlouhodobě na 1. stránce. Do budoucna doporučujeme rozšíření o rezervační systém a další světové jazyky.

Zadavatel: Estetica webdesign

www.penzion-ufranty.cz

Poskytnuté služby: Webové stránky, Grafický design, Logo pro web, SEO pokročilé, XHTML/CSS kódování, Překlad do cizího jazyka

Použité technologie: Redakční systém, XHTML, CSS, JavaScript

Penzion Přeštice
 

Další reference

Co naši klienti říkají...

Po prvním zhlédnutí našich stránek jsme byli příjemně překvapeni, protože dopadly lépe, než jsme si představovali. Autora stránek chválíme za to, že všechny naše požadavky, které jsme od stránek vyžadovali, splnil nad naše očekávání.
František Kříž, majitel
penzion-ufranty.cz

Pracovali jsme pro