We're Creative Webdesign. Clear-cut graphics, stunning websites and intelligent online shops. Strategy, creativity, development and marketing. We help companies grow better.

Zpětné odkazy

Současné moderní vyhledávače jako Seznam, Google a Alexa berou rovněž v úvahu externí a interní odkazy. Počet a význam odkazů směřujících na vaši www stránku představuje skvělý způsob, jak zvýšit popularitu stránky – zvýšit PageRank.

Vybudujeme zpětné odkazy

Toto zvýšení je navíc možné umocnit externími odkazy z webů s podobně zaměřenou tematikou neboli tématické weby. Je obecně známé, že odkazy z webů s odlišnou tematikou a odkazy ze stránek se zcela jiným obsahem mají menší váhu. Odchozí odkazy z vaší stránky jsou rovněž dobrým pomocníkem při zvyšování popularity a hodnocení stránky vyhledávačem.

Naše řešení: Umíme najít relevantní weby se správným zaměřením a hodnocením. Dokážeme na nich zajistit vytvoření zpětného odkazu v jeho vhodné podobě. Zároveň zajistíme jak síť interních odkazů v rámci stránek, tak externí odkazy na podobné spřátelené weby.

 

We have worked for